СБУ затримала зловмисників, що продавали фіктивні документи для ухилення від призову

Служба безпеки України (СБУ) припинила діяльність та затримала фігурантів у трьох схемах, спрямованих на ухилення від призову та нелегальний виїзд за кордон для військовозобов’язаних. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Фігуранти пропонували ухилянтам фіктивні документи для виїзду за межі України, представляючи себе як “важкохворих” або перевізників закордонної допомоги.

За ці послуги зловмисники брали до 10 тисяч американських доларів, залежно від терміновості втечі від призову.

У Черкасах затримано 40-річного колишнього страхового агента “на гарячому”, який надавав клієнтам можливість уникнути призову через питання стану здоров’я. Зловмисник вже мав судовий урок за підкуп посадовців, а тепер йому загрожує новий термін ув’язнення.

В Одесі виявлено трьох фігурантів, які надавали потенційним призовникам можливість уникнути мобілізації на підставі фіктивних медвисновків про “погане здоров’я”. Ухилянтам не потрібно було проходити військово-лікарську комісію; готовий пакет документів “про списання” з військової служби вони отримували поштою.

На Львівщині затримано 25-річного мешканця Трускавця, який за гроші обіцяв допомогти виїхати за кордон як псевдоволонтерам.

Розслідування всіх обставин злочинів триває, і винних може чекати до 9 років тюрми з конфіскацією майна.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: