Home » Новини України » СБУ заблокувала зброю, яку незаконно переправляли в Україну

СБУ заблокувала зброю, яку незаконно переправляли в Україну

Представники одного з вітчизняних приватних підприємств, яке займається розробкою зброї, налагодили схему протиправного ввезення із-за кордону складових частин бойового автоматичного озброєння. Для безперешкодного розмитнення товару ділки ввозили його під виглядом зброї нелетальної дії.
Потім на потужностях підприємства ділки збирали та постачали зброю на вітчизняні ринки і за кордон під виглядом спортивної. 
Під час проведення спецоперації правоохоронці вилучили на одному з митних постів Київської області партію комплектуючих для виготовлення понад 150 одиниць озброєння. 
В ході обшуків за місцями проживання фігурантів справи та офісу підприємства слідчі СБУ вилучили ще понад 30 пістолетів, пістолет-кулемет, гвинтівки, підствольні гранатомети та гранати. Також виявлено майже 3 тисячі боєприпасів до стрілецької та іншої зброї військового призначення, а також фінансову документацію, що підтверджує підписання контрактів на поставки озброєння за кордон. Про це повідомляє Служба безпеки України

СБУ заблокувала зброю, яку незаконно переправляли в Україну СБУ заблокувала зброю, яку незаконно переправляли в Україну

СБУ заблокувала зброю, яку незаконно переправляли в Україну СБУ заблокувала зброю, яку незаконно переправляли в Україну

Цей допис уже прочитано 92 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: