Home » Новини Львова » СБУ викрила людину мера Дрогобича Тараса Кучми на мільйонних махінаціях

СБУ викрила людину мера Дрогобича Тараса Кучми на мільйонних махінаціях

Управління СБУ у Львівській області викрило махінації керівника КП “Комбінат міського господарства” Дрогобича Сергія Жирного, які привели до погіршення екологічної ситуації в регіоні. Мер Дрогобича Тарас Кучма ніяк не коментував ситуацію.

17 січня Управління СБУ повідомило, що керівник КП “Комбінат міського господарства” Сергій Жирний привласнив понад мільйон бюджетних коштів, які мав направити на облаштування лінії з сортування твердих відходів. За повідомленням СБУ, Сергій Жирний особисто дав наказ складувати відходи на території, облаштованій нібито під сортувальну лінію, якої фактично немає. Згідно з повідомленням СБУ, такі махінації створили додаткову загрозу – передумови для небезпечної екологічної ситуації в регіоні.

Тарас Кучма та Сергій Жирний – оборудки на смітті

Нагадаємо, в 2019 році Сергій Жирний приймав участь у виборах у Верховну Раду по 121 округу, де набрав менше двох відсотків голосів.

За інформацією Дрогобицьких ЗМІ, мер міста Тарас Кучма мав безпосереднє відношення до призначення Сергія Жирного на посаду голови КП. Раніше фірми, афілійовані з Сергієм Жирним завдяки його зв’язкам з мером Кучмою неодноразово ставали фігурантами кримінальних та журналістських розслідувань, присвячених зловживанням при реконструкції Площі Ринок, вулиці Грушевського, вулиці Чорновола, та інших. Але наразі Сергій Жирний опинився у кріслі голови комунального підприємства, де й продовжив займатися махінаціями.

Наразі СБУ провело обшуки у службових і нежитлових приміщеннях комунального підприємства, де виявили та вилучили фінансову та бухгалтерську документацію, яка доводить проведення оборудки. У межах розслідування кримінального провадження, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України, вирішується питання щодо оголошення про підозру у вчиненні злочинів.

Невдовзі після заяви СБУ в соцмережах з’явилася інформація про те, що автомобіль Сергія Жирного і самого очільника комунального підприємства “Комбінат міського господарства” вранці бачили на пункті митного контролю “Рава-Руська”. Користувачі мережі не виключають, що чоловік мав на думці уникнути слідства в Польщі.

Мер Дрогобича Тарас Кучма та інші офіційні особи міста ніяк не прокоментували ситуацію щодо махінацій Жирного та подальшої долі сортувальної лінію, яку мало побудувати його КП. Також, досі не відомо, наскільки серйозної загрози завдано навколишньому середовищу через дії голови КП.

Цей допис уже прочитано 228 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: