СБУ розкрила незаконну схему прослуховування від поліції України

СБУ розкрила незаконну діяльність, організовану працівниками одного з підрозділів Національної поліції України. За отриманою інформацією, правоохоронці продали “послуги” з прослуховування телефонних розмов громадян. Цю інформацію публікує телеканал “24” з посиланням на власні джерела.

Спеціалісти СБУ викрили цю незаконну схему в операційно-технічному відділі (УОТЗ) Головного управління Національної поліції Львівської області. УОТЗ здійснює оперативно-технічні заходи та за допомогою спеціальних пристроїв має можливість прослуховувати телефонні розмови у випадку необхідності.

За зібраною інформацією, цей “бізнес” тривав з 2017 року, коли полковник Олексій, який перейшов з Рівненського головного управління поліції, очолив УОТЗ. В одному з головних ролей у схемі став оперуповноважений на ім’я Ростислав. Він мав доступ до серверів, баз даних та секретної інформації, яку передавав іншим особам за гроші.

Відомо, що Ростислав, ймовірно, з підтримки керівництва, пропонував “послуги” з прослуховування телефонних розмов посадовців, бізнесменів і навіть депутатів. У результаті розслідування, разом з Ростиславом і Олексієм, також був відсторонений від посади начальник відділу на ім’я Юрій.

Якщо вину фігурантів цієї схеми доведе суд, їм загрожує позбавлення волі за продаж конфіденційної інформації.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: