Home » Новини Львова » САП повідомила про підозру судді, якого двічі ловили на хабарі

САП повідомила про підозру судді, якого двічі ловили на хабарі

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру в одержанні хабара виконувачу обов’язків голови Турківського районного суду Львівської області Луці Крілю, якого прокуратура вже обвинувачує в хабарництві.

САП повідомила про підозру судді, якого двічі ловили на хабарі

Про це повідомляє пресслужба САП.

«Прокурором САП за дорученням керівника САП Назара Холодницького повідомлено про підозру виконувачу обов’язків голови одного з районних судів Львівської області, викритого детективам НАБУ на одержанні неправомірної вигоди. Крім того, у Вищому антикорупційному суді перебуває на розгляді інша справа за обвинуваченням вказаного судді», – наголосили в прокуратурі.

За версією слідства, суддя висловив прохання громадянину надати грошову винагороду за сприяння у не притягненні його до адміністративної відповідальності. Як стверджують у прокуратурі, цю ж особу вже обвинувачують за схожою справою. У грудні 2018 року його було викрито на отриманні 1000 євро неправомірної вигоди. Нещодавно цю справу скерували до суду.

У САП повідомили, що підозрюваного суддю 24 січня викрили на одержанні неправомірної вигоди одразу після одержання ним другої частини обумовлених коштів.

Цей допис уже прочитано 301 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: