Home » Новини Львова » САП оголосила про підозру у зловживанні владою Андрію Садовому

САП оголосила про підозру у зловживанні владою Андрію Садовому

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрієві Садовому.

Про це сам Садовий повідомив на своїй сторінці у “Фейсбуці”, – пише Вголос.

За словами мера, справа стосується будівництва індустріального парку в мікрорайоні Рясне.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року Генеральна прокуратура України повідомила, що відомство спільно з Національною поліцією України здійснює досудове розслідування у рамках кримінального провадження щодо можливих неправомірних дій із боку посадових осіб Львівської міськради, які призвели до збитків держави в особливо великих розмірах.

За даними слідчих, досудове розслідування встановило, що посадові особи Львівської міськради, зловживаючи службовим становищем, уклали з підприємством договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 мільйони гривень, попри те, що нормативна грошова оцінка такої землі становила 140 мільйонів. Відповідні документи підписав особисто голова міської ради Андрій Садовий.

Сторона обвинувачення буде клопотати про заставу для мера Львова Андрія Садового, в розмірі 50 мільйонів гривень, – повідомляє «Українська правда» з посиланням на поінформованого співрозмовника.

«Обвинувачення буде клопотати про заставу у 50 мільйонів без тримання під вартою». 

Цей допис уже прочитано 95 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: