Саакашвілі відреагував на вирок грузинського суду

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що вирок Тбіліського міського суду, який засудив його до трьох років позбавлення волі, є незаконним і суперечить міжнародним нормам.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Укрінформ.

“Вирок” грузинського суду, що перебуває під повним контролем найбільшого приватного акціонера “Газпрому” Іванішвілі, щодо мене – повністю незаконний і суперечить усім міжнародним, національним нормам та здоровому глузду”, – заявив Саакашвілі.

Як повідомлялося, Тбіліський міський суд визнав Саакашвілі винним у зловживанні службовими повноваженнями у справі щодо Сандро Гіргвліані і засудив екс-президента до позбавлення волі строком на 3 роки.

За даними слідства, у 2009 році тодішній президент Грузії Саакашвілі в обхід Комісії з помилування незаконно помилував засуджених за вбивство Гіргвліані чотирьох працівників Департаменту конституційної безпеки.

Як відомо, у липні 2017 року Президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. У серпні Головна прокуратура Грузії надіслала запит про екстрадицію колишнього глави держави.

Цей допис уже прочитано 887 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: