Home » Новини Львова » Сільські медамбулаторії Львівщини отримали 28 нових авто (ФОТО)

Сільські медамбулаторії Львівщини отримали 28 нових авто (ФОТО)

Замість старих «уазиків» сільські амбулаторії первинної меддопомоги Львівщини отримали 28 нових позашляховиків Renault Duster. На їхню закупівлю витратили майже 13 млн грн.

Ці автомобілі з підвищеною прохідністю, що дозволить медикам доїхати до найвіддаленіших населених пунктів. Кожен автомобіль обійшовся державі у 457 тис. грн.

Включно з цими автомобілями ЛОДА закупила 110 автомобілів: 43 для нових амбулаторій, що будуються, та 67 для тих, що вже працюють. Окрім того, управління капітального будівництва облдержадмінстрації оголосило тендер на закупівлю ще 158 позашляховиків для існуючих амбулаторій, що розташовані в Львівській області.

Сільські медамбулаторії Львівщини отримали 28 нових авто (ФОТО)

Автомобілі передали у медичні заклади Миколаївського, Пустомитівського, Перемишлянського, Стрийського,Турківського, Яворівського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Радехівського, Сколівського, Сокальського, Мостиського, Дрогобицького, Буського районів. Пише ZAXID.NET

«Нам дуже приємно, що ми рухаємося у напрямку покращення медичних сервісів для наших громадян. Ми обіцяємо, що наша адміністрація буде ставити медицину на перше місце. Вона — пріоритет для нашої держави», — зазначив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

«Це супер автомобіль. Раніше я їздив на «уазику», то це навіть не до порівняння. Цей «Рено» — всюдихід, якраз для тих сіл, які ми обслуговуємо. Він нам дуже допоможе», — ділиться враженнями Семен, водій амбулаторії села Підгородці Сколівського району.

Сільські медамбулаторії Львівщини отримали 28 нових авто (ФОТО)

ФОТО: ЛОДА

Цей допис уже прочитано 51 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: