Home » Новини Львова » РИНОК “ПРИВОКЗАЛЬНИЙ” ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗНИЩЕННЯ: правда чи чутки?

РИНОК “ПРИВОКЗАЛЬНИЙ” ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗНИЩЕННЯ: правда чи чутки?

Як пояснюють таке рішення у міській раді та що думають з цього приводу підприємці ринку та ТзОВ “Привокзальний”? Про це  у нашому сюжеті.

1 грудня 2017 року міська комісія із врегулювання ситуації, що сталася на «Привокзальному ринку», прийняла рішення створити на його базі комунальне підприємство.

Директор ТзОВ «Привокзальний» Віталій Гужва запевняє, що благородних намірів у цій справі немає. Ринок хочуть відібрати й знищити, або ж використовувати у власних інтересах. Натомість, голова міської комісії, депутат від партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Івах наголошує, що нічого відбирати місто не збирається та й не має права, комунальне підприємство хочуть створити лише на базі комунального майна, у яке входить площа 2,5 тис. квадратних метрів і ще 9 об’єктів. Проте з цією територією (2,5 тис. квадратних метрів) не все так просто. Зараз вона нібито належить місту, але уже 8 років перебуває у процесі приватизації ТзОВ «Привокзальний», тому офіційно місто розпоряджатися нею не може. Проте і це ще не все. На ринку працює 50 нелегальних торговців – м’ясників, які не сплачують податків, не мають відповідних документів для торгівлі й взагалі ні від кого не залежні.

Тож, чим завершиться боротьба за «Привокзальний ринок», яка триває вже декілька років, дізнаємось зовсім скоро. Детальніше дивіться у нашому сюжеті.

Відео: Віталія Вертелецька

Фото: Віталія Вертелецька, Вікіпедія, з мережі Інтернет

Цей допис уже прочитано 594 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: