Розвідка Британії: армія рф тимчасово вичерпала наступальний потенціал

Для ворога наразі навіть локальні наступи по лінії фронту стали проблематичними через виснаження бойових можливостей розгорнутих формувань, пише міноборони Британії у Twitter.

Зазначається, що останніми днями сили рф та групи вагнера зайняли плацдарм на захід від річки Бахмутка в центрі міста Бахмут. Минулого тижня річка позначила лінію фронту. Збройні сили України продовжують боронити західну частину міста.

Однак, якщо говорити у ширшому плані по всій лінії фронту, то росія демонструє одні з найнижчих темпів локальних наступальних дій. Британська розвідка припускає, що це, швидше за все, пов’язано з тим, що російські сили тимчасово виснажили бойові можливості розгорнутих формувань.

«російські лідери, швидше за все, прагнутимуть відновити наступальний потенціал сил після того, як буде поповнено запаси особового складу та боєприпасів. Тим часом командири, ймовірно, будуть змушені обирати між проведенням наступальних операцій та проведенням надійної оборони всієї лінії», – йдеться у зведенні.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: