Розтріл на Житомирщині: що влада приховує від українців?

Про це написав журналіст Костянтин Стогній. За його словами не все так просто з цим розстрілом в Житомирській області, як намагається піднести Геращенко.

“Заступник міністра навмисне приховує від українців суспільно важливу інформацію? Фактом є те, що 8 озброєних людей приїхали до орендатора ставка. Було застілля. Приблизно о першій годині ночі розгорівся конфлікт між орендарем і приїхавшими. В результаті професійний мисливець зі своєї рушниці вбив двох. Потім, мабуть, боячись помсти друзів убитих, пішов дострілювати тих, хто вже спав.
За попередньою інформацією 7 убитих. Один, почувши постріли, встиг втекти і викликати поліцію.
Є різна інформація з приводу того, навіщо приїжджали озброєні люди. За однією версією- вони дружили з мисливцем і іноді заїжджали в гості. За іншою – в гості заїжджали, але на тему «віджати» у орендаря його ставок. Спроби мирно, за столом вирішити це питання не вийшло. Стався конфлікт …
Хотілося б чесного і справедливого розслідування. А не так як вже було з княжича. Адже суспільство досі не знає що ж там сталося насправді. Хоча загинули співробітники поліції при виконанні службових обов’язків.
Тут теж все йде до того, що від нас намагаються приховати справжні причини того, що сталося.
Заступник міністра Геращенко вже говорить про довічне для мисливця. Але не говорить, що до нього приїхали люди озброєні з автоматами! І що частина з них – служиві з позивними Ескандер і Фінн. Чому приховує?
П.С. Як думаєте – слідство зможе з убитих зробити нападників, а з того, хто стріляв – потерпілого? Ну, в справі Стерненко змогли ж!” – пише Стогній

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 274 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: