Home » Новини Львова » Розслідування справи Тараса Познякова визнано неефективним.

Розслідування справи Тараса Познякова визнано неефективним.

Здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень у кримінальному провадженні доручено Головному слідчому управлінню Генеральної прокуратури України.

До Львівської обласної ради надійшла відповідь від Генеральної прокуратури України на звернення, проголосоване депутатами на сесії 10 жовтня, щодо вжиття заходів для активізації проведення слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення місця знаходження Познякова Т.О. та розшуку, затримання і арешту підозрюваного Кінгісеппа Л.М. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДР.

У листі-відповіді за підписом першого заступника Генерального прокурора України Дмитра Сторожука зазначено, що за результатами вивчення матеріалів кримінального провадження за підозрою Кінгісеппа Л.М. за п.п. 6,12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 289, ч. 1 ст. 263 КК (п.п. 6,12 ч. 2 ст. 115 – умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб),  ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з насильством, небезпечним для життя та здоров’я потерпілого),  ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) КК України – прим. авт.) встановлено, що досудове розслідування слідчим управління ГУНП в Київській області здійснюється неефективно з порушенням вимог ст. ст. 2, 28, 40 КПК України. Більш ніж за півтора року слідства не встановлено місцезнаходження підозрюваного та трупа потерпілого.

З огляду на те, що розслідування потребує фахового рівня більш досвідчених слідчих, з метою забезпечення найбільш ефективного слідства Генеральною прокуратурою України 09.10.2017 року здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень у вказаному кримінальному провадженні доручено Головному слідчому управлінню Генеральної прокуратури України.

До Львівської обласної ради звернувся батько зниклого Тараса Познякова, який 04.04.2016 року поїхав на власній машині до Києва, взявши з собою двох попутників, яких знайшов через популярний інтернет-сервіс BlaBlaCar.

Фото: Zik

Цей допис уже прочитано 505 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: