Home » Новини Львова » Розповіли коли закриють від проїзду вулицю Дорошенка

Розповіли коли закриють від проїзду вулицю Дорошенка

На вулиці Дорошенка відбулися зміни для усіх учасників дорожнього руху та встановили нові дорожні знаки.

Розповіли коли закриють від проїзду вулицю Дорошенка

На Дорошенка приватний транспорт об’їжджає зустрічною смугою трамвайні вагони, які тепер зупиняються на новій зупинці, ближче до центру. Пасажири спантеличені, які за звичкою чекають трамвай на старій зупинці.

Сам павільйон зі старої зупинки на нову обіцяють перенести у найближчі тижні. А от закрити проїзд цією частиною Дорошенка мають до вересня. Усі дорожні знаки вже розмістили. Та поки що вони закриті.

«Ми перенесли це на місяць. Це ще й пов’язано з тим, що секції світлофорів, які мали приїхати в автодор, вони не приїхали. Вони будуть десь за два тижні», ‒ розповів заступник директора міського департаменту ЖКГ Андрій Білий.

Удосконалити організацію дорожнього руху від проспекту Свободи до вулиці Банківської вирішили, зокрема, через стратегічний пішохідний перехід. Від початку цього року на ньому збили вже декілька людей. В поліції сподіваються: скерувавши потоки приватного транспорту на вулицю Гнатюка, вдасться зменшити аварійність на Дорошенка. Виїзд з Банківської наліво, як був, так і залишиться.

«Рух пішоходів там інтенсивний. Поруч з тим пішохідним переходом є декілька зупинок громадського транспорту і плюс цей перехід фактично зв’язує одну частину центру з іншою», ‒ каже начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Роман Вахула.

Крім того, у Ратуші зараз опрацьовують варіанти розширення вулиці Гнатюка. Зараз тут чимало запаркованого транспорту, який гальмує трафік. В ідеалі потрібно дві вільні смуги від центру міста і одну до проспекту Свободи.

Джерело: Zaxid.net

Цей допис уже прочитано 394 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: