Розкол у командуванні рф посилюється: відставка генерала-полковника Теплинського

Про це у своєму звіті від 24 січня інформує військова розвідка міноборони Великої Британії.

Начальник Генштабу армії росії, як вважають розвідники, намагається нав’язати свій особистий авторитет, що викликає обурення з боку бійців та топ-офіцерів.

У відомстві вважають, що в командуванні зс рф лише посилюється розкол. Розбіжності, за словами розвідників, почали виникати після того, як на посаду командувача об’єднаним угрупованням військ рф в Україні було призначено Валерія Герасимова.

На день раніше, 23 січня, військова розвідка Міноборони Великобританії повідомляла, що російських військовослужбовців після призначення Валерія Герасимова намагаються “приструнити”, забороняючи солдатам носити бороди, користуватися смартфонами та пересуватися на цивільному транспорті.

Розвідники згадали усунення з посади оперативного командувача зс рф в Україні Михайла Теплинського, якого в росії вважають здібним та прагматичним командиром. Генерал-полковник, зокрема, відповідав за відведення російських військ від Херсона після успішного контрнаступу української армії.

“Залишається незрозумілим, чи зберігає Теплинський свої додаткові повноваження в якості командувача Повітряно-десантними військами рф. Існує реальна можливість того, що дебати з приводу завдань, поставлених перед ПДВ, сприяли його звільненню. Підрозділи ПДВ часто використовувалися для виконання завдань з утримання місцевості, які традиційно покладалися на механізовану піхоту”, – зазначають розвідники у своєму звіті.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: