Російський обстріл пошкодив лінію енергопередачі до ЗАЕС

Унаслідок російського обстрілу, пошкоджена лінія електропередачі, яка забезпечує зв’язок Запорізької атомної електростанції з українською енергосистемою, повідомляє Національна енергетична компанія “Укренерго” у своєму офіційному акаунті у Facebook.

“Після чергового обстрілу росіян, пошкоджено лінію, яка забезпечувала енергоживлення Запорізької атомної станції. Фахівці «Укренерго» встановили характер ушкоджень. Оскільки в районі йдуть бойові дії, аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від безпекової ситуації та з дозволу військових. Наразі зв’язок ЗАЕС з енергосистемою забезпечується лише по одній лінії електропередачі”, – йдеться у повідомленні.

Компанія також наголошує, що на даний момент не прогнозується дефіцит електроенергії у енергосистемі, а експорт електроенергії здійснюється протягом доби в Словаччину, Польщу, Румунію та Молдову загальним обсягом 3 058 МВт-год. Імпорт запланований у ранкові та вечірні години зі Словаччини, Румунії, Польщі та Молдови загальним обсягом 1 464 МВт-год.

У середу, 21 лютого, енергоспоживання залишається стабільним, а дефіциту енергії не передбачається. Максимальне споживання 20 лютого було на 1% більшим за добовий максимум 19 лютого. Станом на 9:00 21 лютого рівень споживання електроенергії на 0,5% нижчий за відповідний показник попереднього дня.

Нещодавно, 19 лютого, енергетики відновили постачання електроенергії для частини споживачів у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях, які залишалися без світла через бойові дії.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: