Home » Новини Львова » Росія “відзначила” Володимира Парасюка та Ірину Фаріон.

Росія “відзначила” Володимира Парасюка та Ірину Фаріон.

Росія ввела санкції проти 16 депутатів, урядовців і бізнесменів з Львівщини.

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав документ про введення спеціальних економічних заходів щодо 322 українців і 68 українських компаній, – про це повідомляє львівське видання “Варіанти” з посиланням на “Українську правду”.

Санкції включають заморожування безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії, а також заборону на переказ коштів за межі Росії.

Зокрема, до списку санкцій потрапили й депутати з Львівщини: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка), Дмитро Добродомов (позафракційний), Олег Мусій (позафракційний), Андрій Парубій (позафракційний), Андрій Левус (Народний фронт), Ганна Гопко (позафракційна), Володимир Парасюк (позафракційний), Олег Березюк (Самопоміч), Ірина Подоляк (Самопоміч), Олена Контратюк (ВО “Батьківщина”).

Також у списку осіб, проти яких Росія ввела санкції, є такі уродженці Львівщини: Лілія Гриневич (міністр освіти і науки України), Остап Семерак (міністр екології та природних ресурсів України), Роман Труба (очільник Держбюро розслідувань України), Ірина Фаріон (викладач у НУ “Львівська політехніка і член ВО “Свобода”), Роман Черняк (президент ФК “Ворскла”). 

“Варіанти” зазначають, що у 2015 році проти Ірини Фаріон правоохоронці Росії відкрили кримінальну справу за приниження людської гідності, а минулоріч слідчий комітет Росії наголосив на причетності Володимира Парасюка до нападів на дипломатичні представництва РФ у Києві та Львові протягом 2014-2016 років.

В свою чергу, у березні цього року Національний банк України продовжив санкції щодо банків з російським капіталом. А у травні 2017 року Президент Петро Порошенко застосував обмежувальні та спеціальні економічні санкції щодо соціальних мереж “Однокласники”, “Вконтакте”, онлайн-сервісів “Mail.ru” та “Яндекс”.

Фото: UaReviewАнтикор

Цей допис уже прочитано 58 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: