Росія перекидає бойові підрозділи з фронту до Бєлгородської області – ЗМІ

Після проведення легіоном “Свобода Росії” та Російським добровольчим корпусом операції зі створення “смуги безпеки” в Бєлгородській області, командування ЗС РФ почало перекидати туди підкріплення, у тому числі боєздатні підрозділи, що воюють на території України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерело в українській розвідці.

Згідно з інформацією видання, командування західного військового округу Росії задумалося про оперативне перекидання до району окремих боєздатних підрозділів через ускладнення обстановки на кордоні в Бєлгородській області.

“Зокрема, наразі приймається рішення про можливе переміщення підрозділів 3-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії (постійний пункт дислокації Валуйки, Бєлгородська область) з району бойових дій (Макіївка, Площадка Луганської області) до Бєлгородської області”, – йдетьсяу матеріалі.

За даними інтерактивної карти Deep State, так звана “сіра зона” в Бєлгородській області займає площу 31,07 квадратних кілометрів. При цьому, бійці “Російського добровольчого корпусу” та Легіону “Свобода Росії” заявляють про подальше звільнення території Росії та додають, що “продовжують рух далі”.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: