Рош га-Шана в Умані: Очікується 22 тисячі хасидів цього року

Цього року очікується, що до міста Умань, що у Черкаській області України, на святкування юдейського Нового року Рош га-Шана прибуде не менше як 22 тисячі хасидів. Про це повідомила директорка Благодійного фонду “Історико-культурний центр міста Умань” Ірина Рибницька під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

“Зазвичай паломництво до міста Умань мультинаціональне. Близько 80% завжди складають громадяни Ізраїлю. Інша кількість складається з представників США, а також паломників-хасидів, які приїздять з інших країн Європи. Ми не можемо зараз напевно стверджувати, однак їх кількість буде не меншою ніж минулого року, а можливо і більшою”, – сказала Рибницька.

Директорка Центру наголосила, що особи, які приїжджають до України на це свято, не обов’язково повинні подавати інформацію про себе заздалегідь. Усі необхідні заходи безпеки готуються відповідними службами, включаючи Нацполіцію України, Нацгвардію та Службу безпеки України.

“Кожного року до Умані приїжджають декілька ізраїльських поліцейських. Однак це невелика кількість. Наскільки мені відомо, цьогоріч мають приїхати двоє з них. І вони виконують більше функцію комунікатора та перемовника в цьому процесі”, – сказала директорка Центру.

Важливо відзначити, що для паломників-хасидів відвідання Умані є святковим обов’язком, і їхнє бажання приїхати до України на це свято не залежить від будь-яких інших обставин.

Також варто зазначити, що міська рада Умані видала розпорядження, яке забороняє продаж алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі, а також продаж і використання піротехнічних засобів, пневматичної зброї та іграшок, що імітують зброю, в мікрорайоні паломництва.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: