Home » Новини України » Росія відкрила кримінальну справу проти Арсена Авакова.

Росія відкрила кримінальну справу проти Арсена Авакова.

Справа стосується виборів президента Росії у березні 2018 р.

Росія відкрила кримінальну справу проти Арсена Авакова.

Генеральна прокуратура Росії направила в Генеральну прокуратуру України запит слідчого комітету про правову допомогу, щоб притягнути до відповідальності міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, – про це пише “ВВС Україна”.

Запит було направлено у вересні 2018 року.  Справа стосується рішення МВС не пускати громадян Росії на виборчі дільниці на материковій частині України під час виборів президента Росії 18 березня 2018 року.

У запиті Україну просять повідомити про розслідування “фактів перешкоджання участі російських громадян” у Києві, Львові, Одесі та Харкові і надати копії матеріалів.

Також російська сторона попросила надати особисту інформацію про міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та його документи, зокрема про його родину, освіту, місце роботи, службову характеристику та ін. Міністр у відповідь заявив, що рішення було прийнято у зв’язку з офіційною нотою МВС України, в якій висловлювалася вимога до РФ не проводити свої вибори на українській території – в Криму та містах Сімферополь та Севастополь.

“В такому випадку я готовий дати свідчення з так званої справи про перешкоджання голосування на виборах Путіна в обмін на екстрадицію громадянина Януковича!”написав Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбуці.

Фото: Факти ICTV

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 181 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: