Home » Новини Львова » Резервні госпіталі. Чи готові на Львівщині приймати хворих на Covid-19

Резервні госпіталі. Чи готові на Львівщині приймати хворих на Covid-19

Львівська ОДА визначила резервні госпітальні бази, на випадок загострення епідемії коронавірусу. До медичних закладів, що прийматимуть людей з підозрою на коронавірус, ввійшли два у місті Львові, один – у Винниках та шість районних лікарень.

Журналісти “Діла” навідались до однієї з них, у Кам’янці-Бузькій, аби поцікавитись на місці, яким є реальний стан справ у шпиталі.

Резервні госпіталі. Чи готові на Львівщині  приймати хворих на Covid-19

Фото: Діло

Заступник директора з медичної частини Кам’янко-Бузької ЦРЛ Марія Хаба.

Резервні госпіталі. Чи готові на Львівщині  приймати хворих на Covid-19

Фото: Діло

– Як Ви готуєтесь до того, що можете стати резервною лікарнею?

– Згідно з наказом ми вже резервна лікарня. Але зараз хворих не приймаємо. Ще в п’ятницю ми виписали усіх хворих. Звісно є люди, які привикли сюди
звертатись, ми їх скеровуємо в інші заклади району. Якщо є важкі хворі, які потребують реанімації – в обласні лікарні. Бувають різні випадки, от пологи вже і тут, то ми можемо прийняти, поки ми ще не маємо хворих, імовірно інфікованих коронавірусом, ми можемо таких прийняти і максимально швидко перевезти до стабілізації стану.

Лікарня розрахована на 160 ліжок. Але якщо буде потрібна киснева підтримка – то ми можемо до 30-ти. Апаратів штучної вентиляції легень маємо всього сім, два з них є дитячими, вони не забезпечать дорослим повну підтримку дихання, тому маємо п’ять апаратів. Деякі ще потребують доукомплектування, але на разі вже всі робочі.

Резервні госпіталі. Чи готові на Львівщині  приймати хворих на Covid-19

Фото: Діло

Засобів індивідуального захисту ми маємо до 20-ти наборів. Це є для початку. Пізніше ми будемо все це доукомплектовувати. Ми замовили, нам
шиють багаторазові костюми, які будуть дезінфікуватися, стерилізуватися, пратись і повторно використовуватись. Замовили одноразові, сама лікарня замовила за районні кошти, ще два тижні тому, але ще не отримали.

–  Чи багато людей звільнилось? Чи може на лікарняні пішли?

– Поки що в нас таких не було. Не звільнявся ніхто. Ті, що були на лікарняних – спеціально зараз немає таких, щоб ішли на лікарняні. Острах є такий як у всіх, але основне розуміти яка тактика, мати достовірну інформацію і доносити її до персоналу. Тоді питань якихось не виникає.

–  Скільки маєте карет швидкої допомоги?

– Карети швидкої допомоги до нас не належать, але ми маємо свої дві машини, які за потреби могли б залучити, якби були масові поступлення. Але на це ми поки що не розраховуємо, адже є спеціальні карети – це медицина катастроф, вони організовані. Євген Міклушка, ІП “Діло”

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 43 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: