Республіканці вимагають змін на кордоні у обмін на допомогу Україні та Ізраїлю

Лідер сенатської меншості Мітч Макконнел повідомив, що республіканці не підтримають виділення додаткової допомоги Україні та Ізраїлю. Якщо одночасно не буде прийняте рішення про посилення кордону з Мексикою. Про це пише Укрінформ.
Республіканці вказують на важливість змін у прикордонній політиці, наголошуючи на підтримці комплексного пакету, що охоплює Україну, Ізраїль та Тайвань.

«Ми хочемо, щоб це пройшло. Але коли ми говоримо про кордони, моя порада лідеру більшості (демократу Чаку Шумеру, – ред.) минулого тижня була така… усі наші члени будуть проти пропозиції перейти до голосування, аби, сподіваюся, востаннє продемонструвати, що ми наполягаємо на важливих змінах на кордоні». – сказав Макконнелл.

Лідер сенатської більшості, демократ Чак Шумер, закликає до проходження законопроєкту без положень про кордон. Він звинувачує республіканців у використанні допомоги як політичного знаряддя. Переговори залишаються в глухому куті, з республіканцями, що намагаються навести порядок на кордоні, і демократами, які виступають за швидке забезпечення допомоги.

Лідер більшості в Сенаті США Чак Шумер повідомив, що Президент України Володимир Зеленський не виступить на закритому засіданні Сенату, хоча раніше це було очікувано.

Нагадаємо, минулого тижня Чак Шумер призначив перше процедурне голосування за проєкт закону щодо виділення $106 млрд додаткового фінансування. Зокрема допомоги Україні й Ізраїлю.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: