Реєстрація торгової марки: українцям зробили важливе повідомлення

З 19 травня 2017 року Державна служба інтелектуальної власності припинила виконувати функції з реалізації політики у зазначеній сфері і її повноваження перейшли до Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Торгова марка може бути зареєстрована підприємцем виключно під якісь конкретні товари чи послуги, а реєстрація триває, зазвичай, більше року, пише Народна Правда з посиланням на На часі“.

Наразі в Україні діє міжнародний класифікатор, який складається з переліку товарів та послуг, згрупованих за різними галузями. Скажімо, з 1 по 34-й клас розміщені товари, а з 35 по 45 — послуги.

Слід пам’ятати, що торгову марку не зареєструють, якщо вона схожа на іншу.

Під час подання заявки на реєстрацію необхідно вказати перелік товарів і послуг, для яких відбуватиметься реєстрація, оскільки після подання документів внести якісь зміни буде неможливо.

Протягом двох місяців з момента подання заявки потрібно сплатити збір за її подання на рахунок Українського інституту інтелектуальної власності.

Після того, як Укрпатент сповістить про встановлення дати подачі заявки на реєстрацію, біля своєї марки можна ставити попереджувальне маркування у вигляді ™. Цей значок попереджає, що логотип проходить відповідну експертизу та охороняється законом.

Цей допис уже прочитано 1052 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: