Home » Кримінал » Реформа кримінальної поліції стартує у 4 областях України

Реформа кримінальної поліції стартує у 4 областях України

У Закарпатській, Львівській, Херсонській та Черкаській областях будуть реформовані поліцейські підрозділи боротьби з наркозлочинністю.

Про це повідомив голова Національної поліції Сергій Князєв, передає Департамент комунікацій НПУ.

Як зазначається, зокрема, йшлося про реформування чотирьох обласних профільних управлінь – у Закарпатській, Львівській, Херсонській та Черкаській областях. Участь у зустрічі взяли  Голова Нацполіції Сергій Князєв, перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, начальник Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Андрій Кіхтенко та керівники чотирьох територіальних підрозділів.

Іноземну делегацію представляли керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмз та радник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, спеціальний агент DEA Роберт Нортон.

«Наразі обрано чотири регіони. Керівники територіальних підрозділів повинні зрозуміти, що це перший крок реформування блоку кримінальної поліції, який потім буде спрямований  на всі інші служби. Ці підрозділи не є експериментальними. Вони є першими, які будуть реформовані», – сказав Сергій Князєв.

Цей допис уже прочитано 48 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: