Радник мера Маріуполя розкриває ситуацію у місті, де Червоний Хрест не надає допомогу

Уже більше року місто-герой Маріуполь перебуває під російською окупацією, повідомив радник мера Петро Андрющенко. Він також розкритикував роботу Червоного Хреста, який не надає жодної допомоги місцевим мешканцям і не має доступу до міста і окупантів, як і жодна з впливових міжнародних організацій.

Джерело: ютуб-канал online.ua

Єдиний нюанс, наскільки нам відомо, туди може ввійти міжнародний Червоний Хрест, але ми маємо низку резонансних скандалів. Є також наші українські організації, які моніторять роботу Червоного Хреста — так він примудряється у Росії працювати фондом, який безпосередньо донатить військовим на лінії фронту. Тому Червоний Хрест має доступ до Маріуполя, але він нічого не робить. У нього якісь свої “цікаві” завдання та “цікаві” способи їхньої реалізації. 

Петро Андрющенко звертає увагу на те, що єдина “організація”, яка може вплинути на ситуацію в Маріуполі — це Збройні Сили України, а також НАТО.

Радник мера не обіцяє швидкого відновлення міста після деокупації, однак обіцяє, що воно розпочнеться одразу після того, як наші воїни виженуть окупантів.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: