Home » Новини Львова » Різдвяний ярмарок частково відновив роботу.

Різдвяний ярмарок частково відновив роботу.

Учасникам різдвяного ярмарку роздано листівки-пам’ятки щодо дотримання правил протипожежної безпеки.

Різдвяний ярмарок частково відновив роботу.

Районні комісії, які перевіряли роботу різдвяних ярмарків на проспекті Свободи, площі Ринок та на Сихові, рекомендували відновити роботу ярмарків. Однак наразі запрацюють лише ті хатинки, у яких не готують і не підігрівають їжу, – повідомляє “Zaxid.net” з посиланням на Львівську міську раду.

«Відповідно до акту проведення обстеження об’єктів торгівлі різдвяного ярмарку на пр. Свободи, пл. Ринок та пр. Червоної Калини комісією рекомендовано відновити роботу об’єктів торгівлі, де реалізується продукція, яка не потребує застосування підігрівальних приладів», – йдеться у повідомленні прес-служби ЛМР.

Під час проведених обстежень учасникам різдвяного ярмарку роздано листівки-пам’ятки щодо дотримання правил протипожежної безпеки.

Як повідомили “Lemberg News Info” учасники ярмарки, встановлювати газові балони учасникам ярмарки заборонено, ярмарок працює на електриці.

Чому в одній з будок виявився газовий балон покажуть результати остаточного розслідування, яке проводять, як поліція, так і міська рада зі своєї сторони.

Фото: Lviv1256.com

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 62 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: