Home » Культура » Різдвяний Львів: у місті пройде сьомий конкурс льодових скульптур

Різдвяний Львів: у місті пройде сьомий конкурс льодових скульптур

11 та 12 січня в центрі Львова відбудеться вже сьомий конкурс льодових скульптур.

Про це повідомили в четвер, 10 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Дев’ять скульпторів на площі біля головної ялинки міста створюватимуть неймовірні витвори з криги, надихаючись творчістю та образами галицького скульптора середини XVIII століття, представника пізнього бароко і рококо – Іоанна Георга Пінзеля. Адже цьогорічна тема мистецького змагання – «Натхненні Пінзелем».

«Учасники конкурсу зможуть відтворити скульптури видатного митця, інтерпретуючи їх на свій манер, показавши нам під кутом свого мистецького бачення. Працюючи над крижаними фігурами, митці постараються передати дух мистецтва XVIII століття в об’ємних композиціях з льоду, який теж має свої неймовірні особливості». Конкурс триватиме два дні, тож усі охочі зможуть на власні очі спостерігати, як із брил льоду творитимуть видовищні скульптури», – проінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Фото: zik.ua

Різдвяний Львів: у місті пройде сьомий конкурс льодових скульптур

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 146 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: