Путін пригрозив ударами по українських АЕС

Президент країни-окупанта РФ Володимир Путін заявив, що Москву “ніби провокують на дії у відповідь по українських атомних об’єктах”. Відеофрагмент із заявою Путіна, зробленою 12 вересня під час Східного економічного форуму у Владивостоці (РФ), опубліковано в Telegram-каналі “Зарубин”.

Путін розповіді про те, що нібито на території РФ під час бою затримали групу “українських диверсантів”. На допитах, як стверджує глава Кремля, вони розповіли, що начебто збиралися підірвати високовольтну лінію електропередач, що живить одну з російських атомних електростанцій, і готували цю операцію нібито “під керівництвом інструкторів із Великобританії”.

Доказів Путін не навів, водночас заявивши, що йдеться вже не про першу спробу “українських диверсантів” завдати шкоди російським АЕС, і що його слова – “це повна абсолютна чиста правда”, і не треба вважати, що “диверсанти” дали такі свідчення під дулом пістолета.

“Керівництво британських спецслужб знає, що я говорю правду”, – додав він.

Російський президент запитав, чи знає британський уряд про те, чим займаються їхні спецслужби й сам собі відповів, що може не знати, оскільки, за його версією, кінцеві замовники й бенефіціари таких спецоперацій нібито перебувають у США і саме вони “керували” британськими інструкторами, які нібито готували “українських диверсантів”.

“Вони взагалі розуміють, із чим вони грають? Вони що – провокують нас на якісь дії у відповідь по українських атомних об’єктах, атомних електростанціях? Я знаю, що після моїх слів виття почнеться там чергове: “Це знову погрози, ядерний шантаж” тощо”, – заявив Путін.

 

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: