Home » Новини України » Путін схвалив роздачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу

Путін схвалив роздачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.Про це повідомляє TRUST.UA з посиланням на російський ” Інтерфакс” .

У підписаному Путіним указі йдеться, що рішення прийнято “з метою захисту прав і свобод людини і громадянина”, на підставі “загальновизнаних принципів і норм міжнародного права”, відповідно до статті 29 Федерального закону номер 62 від 31 травня 2002 року “Про громадянство РФ “.

Раніше повідомлялося, що Росія готується ввести спрощений порядок надання громадянства жителям підконтрольних проросійським бойовикам районів Донецької та Луганської областей.

Згідно з президентським указом, жителі підконтрольних бойовикам районів України зможуть отримати російські паспорти за спрощеною процедурою – без обов’язкових іспитів і дотримання вимоги про проживання в Росії більше п’яти років.

Нагадаємо, що в МЗС України не проти подвійного громадянства. Про подвійне громадянство з Росією  не може бути й мови, а ось з іншими країнами – можливо.

Фото: Народна правда

Путін схвалив роздачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Путін схвалив роздачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу

 

Цей допис уже прочитано 57 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: