Home » Новини Львова » Пункти обігріву у Львові (адреси)

Пункти обігріву у Львові (адреси)

З настанням серйозного похолодання у Львові відкрили три пункти обігріву де можна погрітись, а також поїсти і за потреби, отримати теплий одяг.

Про це повідомляють у прес-центрі Львівської міської ради, пишуть Львівські.

За попередньою інформацією, пункти обігріву починають працювати із зниженням температури до – 10 градусів. Зокрема, послугами відділення нічного перебування Центру обліку бездомних осіб, за 4-5 лютого скористалось майже 40 людей.

Ще декілька осіб скористались пунктами обігріву. Нижче адреси пунктів обігріву.

Вул. Кирилівська, 3а. Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб. Пункт обігріву там працює без вихідних. Також на місці є гарячі напої, їжа швидкого приготування і можна попросити теплий одяг. Додаткові пункти. Вул. Личаківська, 56 (приміщення БО «Регіональний центр соціальної адаптації»). Працює з 6 лютого 09:00-18:00. Тут бездомні можуть отримати їжу швидкого приготування та гарячі напої. Вул. Сербська, 15 (ЛКП «Старий Лев»). Пункт обігріву працює із 08:00 до 17:00 впродовж періоду значного пониження температур. Там можуть розміститись до 25 людей. Вул. Городоцька, 163а (комунальний заклад соціального захисту «Соціальний готель»). Тут бездомні можуть погрітись а також поїсти і отримати гарячі напої. Зауважимо, що додаткові пункти обігріву працюють тимчасово – при значних похолоданнях (від -10). Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб працює на постійній основі.

 

Цей допис уже прочитано 372 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: