Home » Новини України » Прикордонники за місяць виявили майже 500 підроблених документів

Прикордонники за місяць виявили майже 500 підроблених документів

Понад 440 підроблених, недійсних і чужих документів виявили за місяць співробітники пунктів пропуску, заявляють у Держприкордонслужбі.

Прикордонники виявили протягом останнього місяця понад 440 підроблених, недійсних і чужих документів. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби, пише Кореспондент.

“Протягом місяця цього року співробітники Держприкордонслужби виявили при проведенні заходів перевірки і оформлення осіб в пунктах пропуску на державному кордоні понад 440 підроблених, недійсних і чужих документів”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, 3 лютого на Одещині, в пункті пропуску Кучурган, прикордонники Білгород-Дністровського загону зупинили громадянку Молдови. Жінка намагалася потрапити в Україну як пасажирка одного з автомобілів, проте надала чужий закордонний паспорт. Як повідомила жінка, документ вона взяла у своєї подруги.

Ще одна жінка, громадянка України, поверталася в Україну через пункт пропуску Рава-Руська також на автомобілі. В українки прикордонники Львівського загону виявили теж чужий закордонний паспорт. На обох порушниць складено протоколи про порушення законодавства, які спрямовані в суд, чужі закордонні паспорти вилучені.

Цей допис уже прочитано 338 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: