Home » Новини Львова » Прикордонники Львівського загону зупинили трьох індійців

Прикордонники Львівського загону зупинили трьох індійців

Інформацію про появу невідомих чоловіків поблизу українсько-польського кордону військовослужбовці відділу «Рава-Руська» отримали від співробітників оперативно-розшукового підрозділу ДПСУ.

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України повідомилиу вівторок: «Прикордонники Львівського загону затримали сьогодні вранці під час спроби незаконного перетину державного кордону трьох громадян Індії. Інформацію про появу невідомих чоловіків поблизу українсько-польського кордону військовослужбовці відділу «Рава-Руська» отримали від співробітників оперативно-розшукового підрозділу Держприкордонслужби».

«У ході реалізації інформації, наряд у складі прикордонників загону та оперативників виявив та затримав трьох громадян Індії. Вони мали намір в обхід пунктів пропуску потрапити до країн ЄС. Затриманих чоловіків, які мали при собі документи і які прибули в Україну встановленим порядком, прикордонники доставили до підрозділу для з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративних документів», – поінформували також на сторінці Західного регіонального управління в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото з місця події.

Цей допис уже прочитано 332 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: