Home » Новини Львова » Приходь у Mcdonald’s з власною чашкою!

Приходь у Mcdonald’s з власною чашкою!

Змусити українську філію компанії змінити правила змогла киянка Дарина Лук’яненко. 

Про це пише портал “Твій Медіа Бро”.

Фото: Львів – Vgorode.ua

У всі українські ресторани McDonald’s тепер можна приходити із власною чашкою і у неї наллють напій. Раніше це було неможливо. Киянка Дарина Лук’яненко так часто зверталась у фастфуд з проханням налити напій у її чашку, що Київська штаб-квартира оформила інструкцію для всіх ресторанів мережі – пише “Твій Медіа Бро”.

“На питання “навіщо” – щоб не використовувати тару з пластику і ламінованого картону, від якої потім нашому довкіллю ох як важко”, – написала Дарина Лук’яненко у своєму Facebook.

Директор з маркетингу та комунікацій McDonald’s Юлія Бадрітдінова розповіла у коментарі “Українській правді”, що ця ініціатива – відповідь на запит відвідувачів.

Водночас вона працює і в напрямку глобальної стратегії використання нашого мастабу задля добра, у цьому випадку – це можливість зменшувати вплив на довкілля“, – повідомила Юлія Бадрітдінова.

Як зауважила Дарина, напій спочатку наливають із автомата в сталевий глечик ресторану, а потім переливають у посуд відвідувача, адже правила мережі “McDonald’s” не дозволяють співробітникам торкатися до посуду, стерильність якого не гарантована. З цієї ж причини, відвідувачів Drive просять припаркувати машину і зайти всередину ресторану для отримання замовлення.

Цей допис уже прочитано 10 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: