Home » Новини Львова » ПРОВОКАЦІЇ КРЕМЛЯ У ЛЬВОВІ

ПРОВОКАЦІЇ КРЕМЛЯ У ЛЬВОВІ

У Львові СБУ викрила угруповання, що влаштовувало проплачені кремлівськими пропагандистами провокації.

Співробітники Служби безпеки України викрили членів угруповання, яке на замовлення представників Росії влаштовувало провокаційні акції у Львові, – про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Спецслужби зафіксована причетність ватажків групи до низки актів вандалізму, у тому числі проти консульських і дипломатичних установ іноземних країн, що функціонують у регіоні. Оперативники  також задокументували, що учасники групи поширювали у соціальних мережах матеріали, спрямовані на дестабілізацію політичної ситуації у регіоні. Комплексне експертно-лінгвістичне дослідження встановило наявність публічних закликів до насильницького повалення державної влади у публікаціях, що зловмисники поширювали в Інтернеті.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 109 (Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій) та ч. 2 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Цей допис уже прочитано 507 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: