Провідникам поїзда Київ – Ужгород підтверджено вирок за вбивство пасажирки

Львівський апеляційний суд підтвердив вирок, винесений проти двох провідників поїзда Київ – Ужгород, які у 2011 році скоїли жахливий злочин, в результаті якого загинула пасажирка купе. Злочинці позбавлені волі на строк 14 і 13 років, за умисне вбивство та крадіжку майна загиблої. Про це пише ZAXID.NET.

Інцидент трапився 17 грудня 2011 року, коли двоє провідників, Андрій Іваницький та Михайло Приходько, запросили пасажирку, яка подорожувала з Києва до Стрия, у своє купе. Там вони копіювали музику з її телефону, пригощали її кавою та сигаретами. Жінка повідомила їм, що на зупинці її буде зустрічати друг, який працює в правоохоронних органах.

Проте, пізніше провідники намагались схилити пасажирку до сексу, але вона відмовилась. Злякавшись, що жінка розповість про цю подію своєму товаришу, злочинці вирішили її вбити. Чоловіки вивели жінку в тамбур поїзда, де жорстоко побили її металевою кочергою по голові і викинули з вагона. Від отриманих травм жінка померла на місці. Після вбивства провідники вкрали у неї всі цінності.

Судовий процес затягувався, проте 7 грудня 2016 року Сихівський райсуд Львова визнав обох чоловіків винними в умисному вбивстві та призначив їм позбавлення волі на 14 і 13 років відбування покарання в СІЗО, враховуючи “закон Савченко”, що передбачав зарахування дня за два.

Також, родичі загиблої подали позов до Державного транспортного господарства “Південно-Західна залізниця”. Вони вимагали компенсацію в розмірі 300 тисяч гривень моральної шкоди. Суд підтвердив їх право на компенсацію.

Після винесення вироку обвинувачені оскаржили його в апеляційному суді, просивши додаткову експертизу та допит на детекторі брехні. Однак Львівський апеляційний суд підтвердив рішення Сихівського райсуду, і злочинці продовжать відбувати покарання за жорстокий злочин, який призвів до загибелі невинної жінки.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: