Home » Новини України » Проти продюсерки 1+1 відкрили кримінальне провадження за розпалювання національної ворожнечі

Проти продюсерки 1+1 відкрили кримінальне провадження за розпалювання національної ворожнечі

Столичні правоохоронці проводять досудове розслідування за фактами приниження Оленою Єремєєвою української мови.

Про це повідомив нардеп від «евпропейского солідарності» Володимир Ар’єв, який і виступив ініціатором розслідування.

«Кримінальне провадження проти продюсера 1+1, для якої українська мова виявиоася неповноцінною, порушене. Стежимо за результатами розслідування», – зазначив Ар’єв.

Він оприлюднив підтвердження у вигляді офіційної відповіді керівництва столичної поліції.

Згідно з документом, слідчий відділ Подільського управління поліції 10 лютого вніс відомості, що містяться у зверненні нардепа, до Єдиного реєстру досудових розслідувань з №12020100070000502 за ознаками кримінального провадження, передбаченого ч.1 ст. 161 (умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками) КК України.

На початку лютого, на презентації нового сезону телеканалу 1+1, що відбулася в одному з ресторанів Києва, продюсер серіалів і фільмів Олена Єремєєва заявила, що всі свої комедійні телесеріали канал зняв українською мовою, а мелодрами – російською, оскільки «український глядач не сприймає українську мову в мелодрамах».

 

Цей допис уже прочитано 449 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: