Home » Новини Львова » Протестувальники під Львівською міською радою поки що згорнуть намети

Протестувальники під Львівською міською радою поки що згорнуть намети

У Львівській міській раді відбулося перше засідання робочої групи за участю активістів, які проводять акцію протесту під стінами мерії, чиновників та депутатів ЛМР.

Наметове містечко постало під стінами ЛМР 27 травня, коли розпочалася безстрокова акцію за відставку міського голови. А 29 травня учасники акції виламали двері та прорвалися до  міської ради. Під час сутички постраждав директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко. Тим часом міський голова Андрій Садовий у своєму відеозверненні вчергове звинуватив правоохоронців у бездіяльності, та закликав перевірити причетність до нападів на мерію депутата ЛМР Григорія Козловського:

 «Я вбачаю згуртовану дію псевдоактивістів, поліції і прокуратури, тому що інформація про напади псевдоактивістів була повідомлена в соціальних мережах. Реакції правоохоронців не було. І ще один факт — я прошу правоохоронні органи перевірити причетність до організації і замовлення нападів депутата міської ради від Блоку Петра Порошенка Григорія Козловського, який називає себе співвласником тютюнової фабрики і великої будівельної компанії Avalon. Він неодноразово погрожував працівникам міської ради. Особливо часто погрожував жінкам, які працюють в міській раді», – заявив Андрій Садовий.
І ще один факт — я прошу правоохоронні органи перевірити причетність до організації і замовлення нападів депутата міської ради від Блоку Петра Порошенка Григорія Козловського, який називає себе співвласником тютюнової фабрики і великої будівельної компанії Avalon. Він неодноразово погрожував працівникам міської ради. Особливо часто погрожував жінкам, які працюють в міській раді», – заявив Андрій Садовий.
Інформує дивись.info

Цей допис уже прочитано 128 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: