Home » Новини України » Прокуратура готує затримання Чорновіл і Парасюка для дискредитації євромайдан, що про це відомо?

Прокуратура готує затримання Чорновіл і Парасюка для дискредитації євромайдан, що про це відомо?

Офіс Генпрокурора може вже сьогодні дати санкцію на затримання колишнього депутата Тетяни Чорновіл. Слідом за нею хочуть затримати колишнього нардепа Володимира Парасюка за події зими 2014 року під час євромайдан.

Прокуратура готує затримання Чорновіл і Парасюка для дискредитації євромайдан, що про це відомо?

За інформацією журналістів, нова влада хоче дискредитувати події на Майдані. Уже сьогодні Офіс Генерального прокурора може узгодити затримання колишнього депутата Тетяни Чорновіл. Її хочуть звинуватити в умисному підпалі офісу “Партії регіонів”, що стало причиною смерті однієї людини.

Однак журналісти повідомляють, що загиблий чоловік грабував сейф і задихнувся під час пожежі. Інформацію про це повідомило видання “Обозреватель” з посиланням на власні джерела в Офісі Генпрокурора.

Крім того, Чорновіл хочуть звинуватити в організації всіх рухів 18 лютого 2014 року. Тоді загинули 23 учасники Майдану, а також 5 правоохоронців. Більш того, джерела видання заявляють, що Офіс Генпрокурора планує затримати ще одного колишнього нардепа – Володимира Парасюка. Його будуть звинувачувати в організації дій 21 лютого 2014 року. Відзначимо, що тоді МВС заявило про стрілянину з боку протестуючих. За інформацією журналістів, Офіс Генерального прокурора хоче дискредитувати події на Майдані за допомогою цілого ряду затримань і звинувачень.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 66 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: