Home » Культура » Професійні альпіністи допомагають демонтувати Монумент Слави у Львові

Професійні альпіністи допомагають демонтувати Монумент Слави у Львові

Стелу Монумента Слави розпочали демонтувати 23 січня, після того як міська комісія визнала частину скандального пам’ятника аварійною.Для демонтажу елементів залучили професійних альпіністів. 

Роботи з демонтажу проводить приватний підприємець. Вартість робіт становить близько 300 тисяч гривень, інформує кориспондент Дивись.info.

“Сподіваємося, до місяця часу ми демонтуємо всі гранітні плити, частину бетону. Внизу бетон корозійний і сиплеться, а наверху тримається міцно,” – пояснює Роман Хома, підприємець, що проводить роботи

Після демонтажу гранітні плити й барельєфи планують віддати до музею. Решту – утилізують. «Важливі елементи стели будуть передані в музей «Територія терору», який працює на вул. Чорновола», – уточнив Андрій Москаленко, заступник мера Львова. 

Стосовно інших елементів комплексу, парку Хмельницького та інших об’єктів поряд, Москаленко додав, що мерія планує провести архітектурний конкурс «щодо того ,  яким чином ця територія має жити і за результатами конкурсу ми матимемо чітку відповідь, як усе має бути, бо тут треба вирішувати ряд інфраструктурних, транспортних питань. Тут точно буде громадський простір, але який саме – визначить конкурс».

Фото: Дивись.info

Професійні альпіністи допомагають демонтувати Монумент Слави у Львові Професійні альпіністи допомагають демонтувати Монумент Слави у Львові 

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Професійні альпіністи допомагають демонтувати Монумент Слави у Львові

 

 

Цей допис уже прочитано 246 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: