Home » Новини Львова » Продовжити сихівський трамвай до Наукової: у Львові зареєстрували нову петицію.

Продовжити сихівський трамвай до Наукової: у Львові зареєстрували нову петицію.

Пропонується продовжити трамвайну лінію від вулиці Вернадського до вулиці Наукової через автовокзал на Стрийській. 

Продовжити сихівський трамвай до Наукової: у Львові зареєстрували нову петицію.

У Львові зареєстрували петицію про продовження трамвайної лінії від вулиці Вернадського до вулиці Наукової через автовокзал на Стрийській. За тиждень за петицію проголосували 372 мешканці Львова з 500 необхідних, – про це повідомляє “Твоє Місто”.

Автор петиції Наталія Собко зазначає, що таким чином удасться з’єднати два спальні райони у межах вулиць Наукова — Стрийська — Вернадського — Княгині Ольги. Водночас проектована вулиця Вернадського зможе розвантажити Стрийську та Наукову. Крім цього, проект передбачає добудову шляхопроводу на Княгині Ольги.

«Завдяки добудові моста з’явиться зручна транспортна розв’язка, вулиця закільцює два райони: один трамвай буде їхати з Княгині Ольги через центр на Сихів, а інший — з Сихова на Княгині Ольги і в центр. Також ці райони напряму будуть з’єднуватися із залізничним вокзалом», — пише автор петиції.

Продовжити сихівський трамвай до Наукової: у Львові зареєстрували нову петицію.

Більше новин – у нашому Телеграм-каналі “Lemberg News Info»: @lembergnews (переходьте за посиланням – https://t.me/lembergnews?fbclid=IwAR1hXDQBiSQTuufaJZ-stStRxzZfbSI68VZT2xICFxzAkGE1-V0DpK9owUg)

Фото: Твоє Місто

Цей допис уже прочитано 179 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: