Home » Новини Львова » Прийти п’яним на операцію: головний лікар військового госпіталю почав операцію, перебуваючи в нетверезому стані?

Прийти п’яним на операцію: головний лікар військового госпіталю почав операцію, перебуваючи в нетверезому стані?

Лікар навіть встиг зробити перший надріз.

Прийти п'яним на операцію: головний лікар військового госпіталю почав операцію, перебуваючи в нетверезому стані?

Про це інформує видання “Zaxid.Net”.

Мова йде про Івана Богдана – головного хірурга військового госпіталю на вул. Чехова у Львові. Троє працівників медзакладу склали акт про те, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння.

“У п’ятницю, 28 грудня, Іван Богдан прийшов на операцію до бійця у стані алкогольного сп’яніння. Нетверезий стан лікаря помітив анестезіолог, який зробив йому зауваження. Після цього Іван Богдан попросив анестезіолога та медсестру покинути палату. Працівники госпіталю одразу звернулись до в.о. начальника госпіталю Василя Зайцева. Коли Василь Зайцев разом із анестезіологом та медсестрою зайшли у палату, Іван Богдан уже зробив надріз на тілі бійця, однак операцію розпочати не встиг. Головного хірурга терміново відсторонили від пацієнта, а операцію відклали на 29 грудня.

Івану Богдану запропонували здати аналіз крові на вміст алкоголю, однак він відмовився. Відтак троє присутніх медиків склали на місці акт, у якому засвідчили стан алкогольного сп’яніння. Головний хірург військового госпіталю Іван Богдан є заслуженим лікарем України та головою Асоціації нейрохірургів Львівської області”, – йдеться у публікації  на “Zaxid.Net”.

В.о. начальника госпіталю Василь Зайцев повідомив, що прокоментує ситуацію сьогодні, 29-го грудня.

Фото: Гал-Інфо

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 639 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: