Home » Новини України » Присуджено звання “Людина року” – міжнародне видання “Time” обирає кандидатів з усього світу.

Присуджено звання “Людина року” – міжнародне видання “Time” обирає кандидатів з усього світу.

Цього року переможець не один: звання присудили одразу багатьом людям – журналістам, які заплатили за свою роботу свободою або власним життям.

Присуджено звання "Людина року" - міжнародне видання "Time" обирає кандидатів з усього світу.

Американське видання “Time” визначилося зі званням “Людина року”, яке присуджується з 1927 року, – повідомляє “ВВС Україна”.

Цього року переможець не один: звання присудили одразу багатьом людям – журналістам, які заплатили за свою роботу свободою або власним життям.

“Як і всі дари людства, мужність приходить до нас на різних рівнях і в різні моменти. Цього року ми обрали чотирьох журналістів і одну новинну організацію, які заплатили страшну ціну, приймаючи виклики часу”, – заявив головний редактор журналу “Time” Едвард Фелсенталь.

До списку переможців увійшли, зокрема:

  • Джамаль Хашоггі – саудівський журналіст, відомий як палкий критик влади Саудівської Аравії. У жовтні цього року він зайшов до будівлі консульства своєї країни у Стамбулі, і назад вже не повернувся. В результаті розслідування стало зрозуміло, що Хашоггі вбили.
  • Журналісти “Reuters” Ва Лон і К’я Сьо Оо, які отримали сім років в’язниці у М’янмі за звинуваченнями у розголошенні державної таємниці. Вони займалися розслідуванням злочинів проти мусульман рохінджа.
  • Марія Ресса, яка відома критикою влади Філіппін – зокрема, методами, якими режим бореться з “незручними” громадянами. Повідомлялося, що їй загрожує до 10 років в’язниці
  • Американське видання “The Capital Gazette”, на редакцію якого влітку цього року вчинили збройний напад. Внаслідок стрілянини загинули п’ятеро людей.

Обирати “Людину року” “Time” почав у 1927 році. Цей титул віддають тим, хто “найкращим або найгіршим чином… найсильніше вплинув на події року”.

Фото: з  сайту “ВВС Україна”

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 69 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: