Президент Володимир Зеленський неочікувано прибув до Албанії

Президент України Володимир Зеленський здійснив неочікуваний візит до столиці Албанії Тирана, згідно із повідомленням міністра закордонних справ Албанії Іґлі Хасані, який поділився інформацією у своєму Twitter (X).

У своєму пості, опублікованому вночі 28 лютого, Хасані висловив велику честь вітати президента Зеленського у Тирані. Він підкреслив, що це є ключовим моментом для зміцнення двосторонніх зв’язків та вираження солідарності з Україною в її героїчній боротьбі з агресією Росії.

Нещодавно у Twitter (Х) з’явилося відео приїзду президента Зеленського до столиці Албанії. Це стало несподіваним моментом, оскільки в Офісі президента України раніше не було оголошено про цей візит.

Важливо відзначити, що президент Зеленський візьме участь у саміті “Україна та Південно-Східна Європа”, як повідомив албанський журналіст Іса Мизирай у своєму Twitter (Х). Цей саміт має відбутися 28 лютого та покликаний підтримати Україну у її становленні та у боротьбі з російською агресією.

Президент Зеленський відзначив підтримку Албанії. Вона не лише виступила з підтримкою в Раді безпеки ООН, але також надає всебічну допомогу Україні. Наприклад, у вересні 2023 року Албанія підписала декларацію щодо вступу України до НАТО.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: