Президент України зустрівся з прокурором Міжнародного кримінального суду

Президент України Володимир Зеленський провів важливу зустріч з прокурором Міжнародного кримінального суду (МКС) Карімом Ханом. На зустрічі обговорювалася співпраця між Україною та МКС у розслідуванні військових злочинів, які здійснювалися російською федерацією на території України. Про це повідомив Володимир Зеленський.

Президент Зеленський підкреслив важливість цієї співпраці та її системність.

“Співпраця нашої держави, усіх наших правоохоронних інституцій, Офісу Генерального прокурора з Міжнародним кримінальним судом — абсолютно системна та наближає реальну відповідальність за російські воєнні злочини”, — йдеться у повідомленні Зеленського. 

Важливим результатом цієї співпраці стало видання ордера на арешт російського президента Володимира Путіна. За словами гаранта, це лише початок, і очікуються інші справедливі результати у розслідуванні воєнних злочинів.

Важливим кроком у співпраці стало відкриття польового Офісу Міжнародного кримінального суду в Києві 14 вересня. Цей офіс є найбільшим представництвом МКС за межами Гааги та сприятиме більш ефективному спілкуванню та координації між українськими органами правопорядку та Міжнародним кримінальним судом.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: