Home » Кримінал » Президент підписав Закон щодо збереження лісів.

Президент підписав Закон щодо збереження лісів.

Водночас Уряду доручено розробити комплексну програму відновлення лісового фонду України.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів»,пише сайт видання “Твоє Місто” з посиланням на прес-службу глави держави.

Законом встановлюється, що контрабанда цінних та рідкісних порід дерев, а також лісоматеріалів, заборонених до вивезення за межі митної території України, карається позбавленням волі на строк від 3 до 5 років. Незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 15 до 30, а на посадових осіб – від 75 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Уряду доручено розробити комплексну програму відновлення лісового фонду України та визначити першочергові обсяги робіт щодо відновлення лісів і лісорозведення, охорони лісів від пожеж, захисту від шкідників і хвороб, інших лісогосподарських заходів.

Минулого року за забруднення лісів відходами збільшено штраф з 5-10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян до 25-50 мінімумів.

З текстом нового Закону можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України за посиланням.

Фото: replyua.net

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: