Президент підписав скандальний закон про обмеження безмитного ввезення товарів в Україну.

Тепер завозити в Україну можна лише три посилки на місяць, вартістю не більше 150 євро кожна.

Як повідомляє прес-служба Адміністрації Президента, 30 грудня закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» повернуто із підписом Президента.

Новий закон передбачає, що українці без сплати мита зможуть отримувати лише три посилки на місяць. Вартість товарів у кожній із них не повинна перевищувати 150 євро. Починаючи з четвертого відправлення, товари будуть обкладатися податком, митом і акцизом. Обмеження існувало і раніше, проте 150 євро була вартість однієї посилки, а кількість відправлень не обмежувалася.

Окрім того, українці зможуть провозити товари загальною вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг за умови, що були відсутні в країні більше 24 годин і в’їжджають в Україну не частіше одного разу за 72 години.Якщо зазначених часових проміжків не дотримуватись, то можна ввозити товари вагою до 50 кг, сумарна вартість яких не перевищує еквівалент 50 євро. Ці зміни набули чинності 1 січня 2018 року.

Нагадаємо, раніше  можна було ввозити товари вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг раз на добу, не проводячи за кордоном більше 24 годин.

Фото: Vsetutp

Цей допис уже прочитано 1007 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: