Раніше в НАТО заявили про повну підтримку України і закликали Росію звільнити захоплені українські кораблі та екіпаж.
В інтерв’ю німецькому виданню “Bild” він заявив, що сподівається, що кораблі зможуть відправити “допомогти Україні та забезпечити безпеку”, – повідомляє “ВВС Україна”.
“Ми не можемо прийняти таку агресивну політику Росії. Спочатку був Крим, потім східна Україна, а зараз він хоче Азовське море. Німеччина також має спитати себе: що далі зробить Путін, якщо ми його не зупинимо?” – сказав Президент України.
У понеділок, 26 листопада, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що альянс продовжуватиме надавати “політичну і практичну підтримку” Україні, яка є країною-партнером НАТО.
Яка реакція у світі на Азовську кризу?
Президент Росії Володимир Путін назвав конфронтацію в Керченській протоці провокацією і “прикордонним інцидентом”.
Це “провокація, що організована чинною владою (гадаю, що і чинним президентом) напередодні президентських виборів в Україні в березні наступного року”, – заявив Володимир Путін.
Західні держави підтримали Україну.
У середу, 28 листопада, Євросоюз засудив дії Росії, але нових санкцій не узгодили. Польща прагне встановити нові санкції проти Росії. Президент США Дональд Трамп заявив, що може скасувати свою зустрів з президентом Володимиром Путіним під час саміту “Великої двадцятки” в Буенос-Айресі цього тижня.
Фото: Еспресо.TV
Цей допис уже прочитано 251 разів!