Презентовано віртуальну платформу для місць поховань членів ОУН у Львові

У Львівському палаці мистецтв відзначили 95-ту річницю створення Організації українських націоналістів (ОУН) за допомогою презентації віртуальної платформи, яка розкриває місця поховань членів цієї організації. Про це повідомила Львівська обласна рада.

Меморіально-пошуковий центр “Доля” спільно з Центром національного відродження імені Степана Бандери представили пілотний проєкт “Віртуальний пантеон: місця поховань членів ОУН”. За короткий час вдалося провести паспортизацію, фотофіксацію, опис та вивчення стану поховань членів ОУН в Львівській області.

Голова комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції обласної ради Святослав Шеремета закликав всіх, хто володіє інформацією про місця поховань оунівців, надавати цю інформацію для дослідження. Він підкреслив важливість вшанування українських націоналістів, які внесли вагомий вклад у боротьбу за незалежність України.

«ОУН свого часу чи не найбільше доклалася до того, щоб Україна зараз була вільною і незалежною державою. Це організація, яка виховала покоління борців за незалежність. Якби не було ОУН, Бандери, Шухевича, Коновальця та багатьох інших очільників та членів ОУН, мабуть, не було б зараз тих людей, які гідно захищають Україну і весь світ від московської навали», – додав Шеремета.

У межах заходу, присвяченого 95-й річниці створення ОУН, відбулися доповіді про вклад організації у боротьбу за утвердження Української держави. Участь у заході взяли історики, дослідники, депутати та студенти.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: