Home » Новини Львова » Прем’єр Шмигаль розпорядився перевіряти всіх на кордоні, забезпечити країну масками, а лабораторні центри – матеріалами для діагностики коронавіруса

Прем’єр Шмигаль розпорядився перевіряти всіх на кордоні, забезпечити країну масками, а лабораторні центри – матеріалами для діагностики коронавіруса

Шмигаль затвердив посилений план боротьби з коронавірусів: що в ньому

Прем'єр Шмигаль розпорядився перевіряти всіх на кордоні, забезпечити країну масками, а лабораторні центри - матеріалами для діагностики коронавіруса

Прем’єр Денис Шмигаль затвердив новий посилений план боротьби з поширенням коронавируса. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Прикордонникам і медикам доручили проводити огляд усіх, хто прибуває в Україну з-за кордону або з тимчасово окупованих територій. На пунктах пропуску чергуватимуть реанімаційні та медичні автомобілі.

Керівники профільних відомств зобов’язані забезпечити тримісячний резерв медичних масок. Уряд перевірить, чи здатні національні виробники забезпечити попит, а Антимонопольний комітет буде стежити, щоб не було цінових спекуляцій.

МОЗ же повинен буде розробити план комунікації, який допоможе визначити алгоритм дій при появі нових випадків зараження. Цей план доведуть до місцевої влади. Також МОЗ зобов’язаний “відпрацювати питання” щодо створення мережі центрів профілактики захворювань.

До 11 березня МОЗ повинні подати проект збільшення фінансування лабораторних центрів. Мета – забезпечити їх діагностичними матеріалами, засобами індивідуального захисту, тест-системами на коронавірус.

Цей допис уже прочитано 225 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: