Home » Новини Львова » Представники Нацкорпусу звинуватили Садового в брехні

Представники Нацкорпусу звинуватили Садового в брехні

Представники Нацкорпусу оприлюднили звернення, в якому звинуватили міського голову Львова Анднрія Садового в брехні.

Як зазначили в Нацкорпусі, з початку безстрокової акції протесту на Площі Ринок проти активістів ведеться потужна інформаційна війна. ЗМІ Андрія Садового та можновладці цілеспрямовано поливають їх брудом. 

Учасники безстрокової акції під стінами Ратуші зазначають, що міський голова Львова вкотре відзначився нахабною брехнею на їх адресу: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/videos/2237891999804933/

Вважаємо за потрібне дати розлогу відповідь на потік маніпулятивних тез і просто нісенітниць від головного корупціонера міста.

  • Садовий та його медійна обслуга послідовно вішають на протестувальників ярлик “псевдоактивістів”. Цей недолугий штамп вони вживають щоразу, коли йдеться про безстрокову акцію протесту під ЛМР.

Ми не псевдоактивісти, а громадськість Львова. Нам не байдуже, що Садовий та його кліка плюють на інтереси львів’ян, займаючись дерибаном і роздачею коштів міста невідомо-кому. Природно, що серед учасників акції багато ветеранів московсько-української війни із загостреним почуттям справедливості.

 

Цей допис уже прочитано 116 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: