Правоохоронці склали 19 протоколів через порушення карантину в українських церквах на Великдень

Участь в пасхальних богослужіннях по всій Україні взяли майже 130 тис. Громадян, повідомили в Національній поліції.

Правоохоронці склали 19 протоколів через порушення карантину в українських церквах на Великдень

У прес-службі Національної поліції України повідомили, що святкові пасхальні богослужіння в майже 14 тис. храмів України пройшли без порушень. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 19 випадків недотримання карантину.

“На території держави 18 – 19 квітня пройшли заходи з нагоди святкування Великодня. Всього святкові богослужіння проводилися в 13 658 храмах у всіх регіонах держави. Громадську безпеку і порядок забезпечували 26 500 поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України. Зусилля правоохоронців насамперед були спрямовані на проведення профілактичної роботи по неухильного дотримання всіх карантинних обмежень “, – йдеться в повідомленні на сторінці Нацполіції в Facebook.

Участь у богослужіннях взяли майже 130 тис. громадян.

“І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили правову свідомість і прислухалися до наших закликів дотримуватися карантину. Протягом доби зафіксовано випадки присутності більше 10 віруючих в храмах, в тому числі, без засобів індивідуального захисту в 19-ти культових спорудах на території 13-ти областей. Поліцейські склали три адміністративні протоколи і почали одне кримінальне провадження. Інші справи ретельно вивчаються для прийняття законного рішення “, – заявив глава Національної поліції України Ігор Клименко.

Поліція продовжує працювати в посиленому режимі, додав він.

Влада закликали громадян не відвідувати великодні церковні відправи в зв’язку з загрозою зараження коронавірусу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 80 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: